Schooljaar 2018-2019

De bezetting in de verschillende groepen.
 
Groep 1-2a       Mevr. Chantal Stevens
c.stevens@kcde-eik.nl                
maandag t/m donderdag        
Groep 1-2b      
                        
Mevr. Ellen Biesmans
e.biesmans@kcde-eik.nl
                                  
Mevr. Josette van der Loo
j.vanderloo@kcde-eik.nl
Vervanger mevr. Jacqueline Rolink
j.rolink@kcde-eik.nl 
maandag, dinsdag   



woensdag, donderdag     
Groep 1-2c Mevr. Miriam slenter
m.slenter@kcde-eik.nl
maandag t/m donderdag
Groep 3 Mevr. Celine Houben
c.houben@kcde-eik.nl 
                      
Mevr. Maike Pibiri
m.pibiri@kcde-eik.n
maandag, dinsdag, 

woensdag, donderdag, vrijdag
Groep 3-4b Dhr. Pim Raaijmakers
p.raaijmakers@kcde-eik.nl

Mevr. Judith Vonken
j.vonken@kcde-eik.nl
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag


woensdag
Groep 4 Mevr. Ingrid Daniëlse
i.danielse@kcde-eik.nl

Mevr. Judith Vonken
j.vonken@kcde-eik.nl                      
maandag t/m donderdag


vrijdag
Groep 5 Mevr. Silvia Lamers
s.lamers@kcde-eik.nl

Mevr. Elly Schlender
e.schlender@kcde-eik.nl
maandag, dinsdag, woensdag

donderdag, vrijdag
Groep 6 Mevr. Sandra Sampers
s.sampers@kcde-eik.nl

Mevr. Kristel Granzier
k.granzier@kcde-eik.nl
maandag, dinsdag, woensdag

donderdag, vrijdag
Groep 6/7 Mevr. Paula Keuchen
p.keuchen@kcde-eik.nl

Mevr. Ilze Verstraeten
i.verstraeten@kcde-eik.nl
maandag t/m donderdag

vrijdag
Groep 7/8 Mevr. Ellen Weerts
e.weerts@kcde-eik.nl 

Vervanger mevr. Sjaïstha de Wolde
s.dewolde@kcde-eik.nl
maandag t/m vrijdag
 
Groep 8
Mevr. Maud Wagemans
m.wagemans@kcde-eik.nl

Mevr. Ilze Verstraeten
i.verstraeten@kcde-eik.nl
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

donderdag
                       

                                             

Nieuwe ouders

Heeft u interesse in ons kindcentrum? Bent u nieuwsgierig geworden?
Wilt u een keer ons kindcentrum in bedrijf zien of heeft u vragen? Neem dan contact met ons op. Tel. 046-4853938 , of mail naar info@kcde-eik.nl