Schooljaar 2019-2020

De bezetting in de verschillende groepen.
 
Groep 1-2a       Mevr. Chantal Stevens
c.stevens@kindante.nl                
maandag t/m donderdag        
Groep 1-2b      
                        
Mevr. Jaqueline Rolink
j.rolink@kindante.nl

Mevr. Maike Pibiri
m.pibiri@kindante.nl
maandag, woensdag, donderdag 


dinsdag 
Groep 1-2c Mevr. Ellen Biesmans
e.biesmans@kindante.nl

Mevr. Maike Pibiri
m.pibiri@kindante.nl
maandag, dinsdag


woensdag, donderdag
Groep 3-4a Mevr. Sandra Sampers
s.sampers@kindante.nl

Mevr. Kristel Granzier
k.granzier@kindante.nl
woensdag, donderdag, vrijdag


maandag, dinsdag
Groep 3-4b Mevr. Ingrid Daniëlse
i.danielse@kindante.nl

Mevr. Judith Vonken
j.vonken@kindante.nl                      
maandag t/m donderdag


vrijdag
Groep 3-4c Mevr. Silvia Lamers
s.lamers@kindante.nl

Mevr. Celine Houben
c.houben@kindante.nl 
woensdag, donderdag, vrijdag


maandag, dinsdag
Groep 5-6a Mevr. Elly Schlender
e.schlender@kindante.nl 

Mevr Stefanie Reynaers
s.reynaers@kindante.nl               
woensdag, donderdag, vrijdag


maandag, dinsdag
Groep 5-6b Mevr. Ellen Weerts
e.weerts@kindante.nl
maandag t/m vrijdag
Groep 5-6c Mevr. Paula Keuchen
p.keuchen@kindante.nl

Mevr. Ilze Verstraeten
i.verstraeten@kindante.nl
maandag t/m donderdag


Vrijdag
 
Groep 7-8a Mevr. Nicky Ubachs
n.ubachs@kindante.nl 

Mevr. Ilze Verstraeten
i.verstraeten@kindante.nl
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag


donderdag
Groep 7-8b
Mevr. Sjaïstha de Wolde
s.dewolde@kindante.nl
maandag t/m vrijdag
                       

                                             

Nieuwe ouders

Heeft u interesse in ons kindcentrum? Bent u nieuwsgierig geworden?
Wilt u een keer ons kindcentrum in bedrijf zien of heeft u vragen? Neem dan contact met ons op. Tel. 046-4853938 , of mail naar directie.kcdeeik@kindante.nl