Schooljaar 2021-2022

De bezetting in de verschillende groepen.
Groep 1-2a        Mevr. Chantal Stevens
 c.stevens@kindante.nl


Mevr. Maike van der Wegen 
m.pibiri@kindante.nl
 
Mevr. Stefanie Reynaers
 s.reynaers@kindante.nl
maandag t/m donderdag 


dinsdag t/m donderdag

maandag      
Groep 1-2b      
                        
 Mevr. Celine Houben
 c.houben@kindante.nl 

 Mevr. Jaqueline Rolink
 j.rolink@kindante.nl
 maandag, dinsdag


 woensdag, donderdag
Groep 1-2c Mevr. Jacqueline Rolink
j.rolink@kindante.nl

Mevr. Karina Reubsaet
k.reubsaet@kindante.nl
maandag

dinsdag t/m donderdag
Groep 3-4a  
Mevr. Kristel Granzier
 k.granzier@kindante.nl

 Mevr. Sandra Sampers
 s.sampers@kindante.nl

Mevr Stefanie Reynaers 
s.reynaers@kindante.nl
 (Ter vervanging voor juf Sandra)
maandag t/m woensdag 


 
donderdag, vrijdag
Groep 3-4b  Mevr. Silvia Lamers
 s.lamers@kindante.nl

 Mevr. Judith Vonken
 j.vonken@kindante.nl   
 woensdag t/m vrijdag


 donderdag, vrijdag
Groep 5-6a Mevr. Ingrid Daniëlse
 i.danielse@kindante.nl    
 maandag t/m vrijdag
Groep 5-6b  Mevr. Ellen Weerts
 e.weerts@kindante.nl
 maandag t/m vrijdag
Groep 7-8a Mevr. Nicky Ubachs
 n.ubachs@kindante.nl 

 
 maandag t/m vrijdag


 
Groep 7-8b
 Mevr. Sjaïstha de Wolde
 s.dewolde@kindante.nl

 Mevr Karina Reubsaet
 k.reubsaet@kindante.nl
maandag t/m donderdag
 
 vrijdag                      

                                             

Nieuwe ouders

Heeft u interesse in ons kindcentrum? Bent u nieuwsgierig geworden?
Wilt u een keer ons kindcentrum in bedrijf zien of heeft u vragen? Neem dan contact met ons op. Tel. 046-4853938 , of mail naar directie.kcdeeik@kindante.nl